O nas 

Rozgość się i pozwól, że powiemy kilka słów o sobie. Będzie wygodnie!

O nas

Bluetarpan studio projektowania wnętrz, które powstało z miłości do mądrej, ciepłej i swobodnej przestrzeni. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli, dodatków, oświetlenia oraz dekoracją przestrzeni. Jest efektem przemyśleń Kamili, która pojmuje zawód architekta wnętrz w sposób wielopoziomowy. Jest to dla niej połączenie artysty, który czuje świat i szukającego rozwiązań psychologa. Według pomysłodawczyni Bluetarpan, architekt jest jedynie narzędziem, które ma pomóc usystematyzować marzenia, wizje, pragnienia inwestora.

Przestrzeń i wnętrze To co nas otacza zawsze złożone jest z dwóch pierwiastków: wnętrza i zewnętrza. To, jak patrzymy na świat i co widzimy, to co nam smakuje, w jaki sposób się wyrażamy – wszystko to, dzieje się na styku wnętrza i przestrzeni. Przestrzeń dostarcza nam bodźców, a wnętrze pomaga je interpretować, doświadczać, poczuć. Dlatego tak ważne jest, aby przestrzenie, w których przebywamy odpowiadały naszym wnętrzom. I odwrotnie! Żeby wnętrze korelowało z przestrzenią, która nas inspiruje, uspokaja, wzbudza emocje i pozwala poczuć się u siebie.

napisz do nas

“Ja jestem dla ludzi, a ludzie i ich życie są moją inspiracją.”

– Kamila Litwa

Kamila Litwa

Projektowanie dla nas ma wymiar zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Nie szukamy kompromisów, ale najlepszych rozwiązań, które odpowiadają gustom i wizji tych, którzy powierzyli nam swą przestrzeń. Rozmawiamy, patrzymy i słuchamy, aby jak najlepiej poznać świat, który będziemy projektować. Dbamy o detale. Inspirujemy się pamiątkami z podróży, pasjami, historiami. Tak, jak nie ma dwóch identycznych ludzi, tak nie ma dwóch identycznych przestrzeni. Jesteśmy dla ludzi.

BLUETARPAN - architekt wnętrz Warszawa i Ostrołęka
Lokalizacje

Ul. Równa 12 lok.6
03-418 Warszawa

ul. Szmaragdowa 4
07-410 Ostrołęka

Kontakt
Media